reklam REKLAM

BABADAĞ’DA OFF-ROAD RÜZGÂRI ESECEK

kategorisinde, 16 Tem 2019 - 14:34 tarihinde yayınlandı
BABADAĞ’DA OFF-ROAD RÜZGÂRI ESECEK
reklam

Babadağ Belediyesi, BASİAD iş birliği ile 21 Temmuz Pazar günü eşsiz bir etkinliğe imza atacak. Adrenalin tutkunlarını bir araya getirecek Off-Road yarışlarının yapılacağı ilçeye gelen ziyaretçiler birbirinden güzel etkinlikler ile eğlence dolu bir gün geçirecek.  Babadağ’da 21 Temmuz Pazar günü Off-Road ve motor sporları gösterisi yapılacak. Gösterilere pek çok farklı etkinlikte eşlik edecek.  Denizli’de Babadağlı sanayicilerin bir araya gelerek kurduğu Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BASİAD) ortaklığında yapılacak olan etkinlik vatandaşları aksiyona doyuracak.

OZAN OZANCA SAHNE ALACAK

Babadağ’ın eşsiz manzarası ve güzelliği eşliğinde izleyicilere birbirinden eğlenceli anlar yaşatacak olan etkinlikte off-road ve motor sporlarının yanı sıra atölyeler ve yemek stantları da bulunacak. Etkinlik, ödül töreni ve 21:00’da gerçekleştirilecek Ozanca konseri ile son bulacak. Heyecanla beklenen off-road yarışları ve motor sporları gösterilerini vatandaşların ayağına getiren etkinlik pazar günü 16:00’da start alacak. Etkinlikte off- road yarışları ve motor sporları gösterilerinin yanı sıra farklı aktivitelerde yer alacak. Belediye önünden start alacak nefes kesen etkinliklerde aksiyon sporcuları çeşitli gösteriler sergileyecek.  Akşam saatlerinde ise Denizlili sanatçı Ozan Ozanca vatandaşlarla buluşacak. Ozanca konseriyle Babadağlıların kulağının pasını silecek. Konser saat 21:00’da başlayacak.

KADINLARIN EL EMEĞİ DEĞERLENECEK

Babadağlıların heyecanla beklediği etkinlikte nefes kesen gösteriler ve konserin yanı sıra etkinlik alanı içinde Babadağlı kadınların ürettiği ürünler de görücüye çıkacak. Babadağlı kadınların el emeği ile yaptıkları eşsiz yemeklerin yanı sıra, atölyelerde üretilen birbirinden güzel ürünler de etkinlikler kapsamında ziyaretçiler ile buluşacak. Babadağ Belediyesi bir çok farklı atölye ve standa kapı açacak.  Etkinlik alanında bir çok değişik stantta bulunacak. El sanatlarından, 3 boyutlu tablolara, işaret dilinden, ilk yardım kursuna kadar bir çok eğitim hizmeti barındıran Babadağ Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kadınların üretmiş olduğu el sanatları ürünleri de stantlarda görücüye çıkacak. Heyecanla beklenen etkinlikte Denizli Sanat ve Müzik Atölyesi, sanatseverlerle bir araya gelecek. Müzik, resim gibi sanat dallarından çeşitli aktiviteleri gerçekleştirecek olan atölye, vatandaşlarla etkinlik kapsamında bir araya gelecek. Yine Babadağ’ı ziyaret eden sanatseverleri bir araya getirecek bir diğer stant ise Aduşko Boyama Atölyesi’nin standı olacak. Çeşitli boyama teknikleriyle ürettikleri ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan atölye 21 Temmuz günü Babadağ’da yerini alacak.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz