reklam REKLAM

BAŞKAN DOĞAN’A SEVGİ SELİ

kategorisinde, 18 May 2019 - 14:11 tarihinde yayınlandı
BAŞKAN DOĞAN’A SEVGİ SELİ
reklam

Merkezefendi Belediyesi’nin iftar sofrası bu kez Sevindik Mahallesi’nde kuruldu. İftar yemeğine katılan vatandaşlar Başkan Doğan’a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bereketin daha yoğun yaşandığı bu mübarek Ramazan ayında, bu güzel Ramazan akşamında oruçlarımızı hep beraber açtık. Öncelikle Ramazanınız mübarek olsun, Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin” dedi. Merkezefendi Belediyesi tarafından ilk olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kurulan iftar sofrası bu kez de Sevindik Mahallesi’nde kuruldu. İftar programına Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, mahalle muhtarları ve dört bine yakın vatandaş katıldı.

“İLK PROJEMİZ YOLUN ALTINA”

Başkan Doğan, “Sizlerle, 31 Mart öncesi sık sık görüştük. Ben sizlere verdiğim sözleri unutmadım, hepsi aklımda. Yolun alt tarafında hiç hizmet yok diye konuşuyorduk. Sizlere söz veriyorum, ilk projemiz yolun alt tarafında gerçekleşecek. Sevindik’in sıkıntıları ayrı, biliyoruz. Sevindik’in büyük bir alt yapı sorunu var. Kat artırımı sıkıntısı var. Kreşler, etüt merkezleri açacağız. Sümer Mahallemizdeki kadınlara bir kadın başkan olarak apayrı bir sözüm var. Oraya bir kreş açacağız. Kadınlarımız için kurs merkezlerimiz olacak. Artık kadınlarımız evde kapanıp kalmayacak. Eskihisar Mahallemiz var bir de… Çilekeş Eskihisarımız… 18.maddeden canı yanan Eskihisarımız… Orayı da unutmadık. İnşallah bu yeni dönemde 5 yıldır yolun alt tarafına gelmeyen hizmet, söz veriyorum gelecek” diye konuştu.

“SİZLERİ ASLA MAHCUP ETMEYECEĞİM”

Büyük bir destek gördüğünü belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu yola çıktığım andan itibaren hepiniz bana büyük destek oldunuz. Gerek mensubu olduğum parti gerekse şahsım, 31 Mart Yerel Seçimlerinde şu ana kadar almadığı oyu, Sevindik’ten, Sümer’den, Eskihisar’dan aldı. Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sorumluluklarımı biliyorum, sizleri asla mahcup etmeyeceğim. Ben bugün bir kez daha gurur duydum sizinle, bir kez daha sizin desteğinizi hissettim. Aynı 31 Mart günü gibi bizleri yine yalnız bırakmadınız. Katılımlarınız için de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HEPİNİZİ 19 MAYIS’I KUTLAMAYA DAVET EDİYORUM”

Başkan Doğan , “Sadece yapısal projelerimiz değil, aynı zamanda sosyal projelerimiz de olacak. Buralarda festivaller yapacağız, birlikte yemekler yiyeceğiz, birlikte eğleneceğiz. Yapısal projelerimizi de sizlerle birlikte açacağız. Önümüzde bir bayram var. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı… Büyük önder, tek önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesini başlatmak için Samsun’a çıkışının 100. yılı, milli mücadelenin 100.yılı… Bu anlamda başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz. Ramazan ayıyla birlikte hepiniz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum. Herkesi, bayramlarımıza sahip çıkmak için, başkalarına inat olsun diye 19 Mayıs’ta bayram kutlamasına bekliyorum” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz