DENİZLİSPOR’DA BÜYÜK SIKINTI

Denizlispor, Cumartesi günü saat 15.30’da Bornova Stadı’nda oynayacağı karşılaşma öncesi büyük sıkıntı yaşıyor. Ligde kalma mücadelesi veren yeşil siyahlı ekipte önemli karşılaşma öncesi 5 eksik bulunuyor.

5 AS OYUNCU EKSİK

Kart cezalısı olan Burak ve Cenk’in yanı sıra sakatlıkları bulunan Eze, Kerem Can ve Ziya da Altınordu karşılaşmasında yer almayacak. Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında sakatlanan İsmail Haktan’ın ise forma giyeceği müjdesi verildi.

“EKSİK VAR AMA BİZ DENİZLİSPORUZ”

Takımda birçok oyuncularının eksik olduğunu ifade eden sportif direktör Bülent Ertuğrul, “Eksiklerimiz var ancak biz Denizlisporuz. Bu arkadaşlarımızın yerine forma giyecek futbolcularımız da görevini en iyi şekilde yapacaktır. Zor bir karşılaşma puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz” dedi.

HİLTON’DA KALACAKLAR, HAKEM ÖZDAMAR

Altınordu maçının ardından lige ara verileceğini kaydeden Ertuğrul, bu esnada sakatlıkların da tamamen biteceğini belirtti. Cuma günü İzmir’e gidecek olan horozlar, Hilton Otel’de kampa girecek. Maçta ise Erkan Özdamar düdük çalacak. Yardımcılığını Soner Maraş ve Emrah Ünal yapacak.

TARAFTAR VE YÖNETİM DE İZMİR’E GİDECEK

Denizlisporlu taraftarların en az 5 otobüs İzmir’e gideceği ve yeşil siyahlı kurmayların da bu maçta takımının yanında olacağı açıklandı. Denizlispor yönetimi galibiyete 15’er bin TL dağıtacağını söylerken, beraberliğe prim vermeyecek. HACI SELAMOĞLU

Teknik direktör Fatih Tekke, oyuncularıyla konuşma yaptı. Ayrıca cezası biten Tekke, Altınordu maçında yedek kulübesinde olacak…