reklam REKLAM

HOROZ’A MUHTEŞEM KUPA TÖRENİ

kategorisinde, 20 May 2019 - 08:11 tarihinde yayınlandı
HOROZ’A MUHTEŞEM KUPA TÖRENİ
reklam

Süper Lig’e 72 puanla ligi lider bitirerek ‘merhaba’ diyen Denizlispor, Atatürk Stadı’nda muhteşem törenle kupasını kaldırdı. Kutlamaların iftar saatine denk gelmesine ve Galatasaray’ın da şampiyon olmasına rağmen binlerce taraftar stada akın etti. Yeşil siyahlıları, protokol da yalnız bırakmadı. Yerel sanatçılar Efe, Tekila, Hakan Eyiden ve Adnan Koparan’ın da sahne aldığı kupa töreni geç saatlere kadar sürdü.

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASK Başkanı Ali Düşmez’in kupayı elinden alan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, emeği geçen kim varsa teşekkür etti ve hedef belirledi. Şampiyonluğu başararak ilk sözlerini tuttuklarını kaydeden başkan Ali Çetin, “Eski yeni kim varsa emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Birinci sözümüzü tuttuk ve şimdi ikinci sözümüzü veriyoruz hedefimiz ilk 5” diye konuştu. Şampiyonlukta büyük emeği olan Büyükşehir Belediye

Başkanı Osman Zolan da mutluluğun haklı ortağı oldu. Çılgınca eğlenen taraftarlar, sahanın içine girip futbolcular ve yöneticilerle özçekim de yaptı. Eğlencenin bitmesinin ardından Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarını yapan Denizlililerle karşı karşıya gelen Denizlispor taraftarları arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Gerginlik olaysız son buldu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz