REKLAM

HOROZ’DA KUPA ÖZRÜ PEŞ PEŞE

kategorisinde, 26 Haz 2019 - 09:50 tarihinde yayınlandı
HOROZ’DA KUPA ÖZRÜ PEŞ PEŞE
reklam
reklam

Denizlispor’da şampiyonluk kupasının cezaevine gitmesi sonrası yaşanan gerginliklerin son bulması için başkan Ali Çetin ve 57 Gençlik Taraftar Derneği liderleri Murat Akar ile Tanju Bayındır’dan özür geldi. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bu büyük hata sonrası özür dilediğini ifade ederek, “Bu kupa ne benim ne bir başkasının. Kupa Denizlililerin, tüm taraftarların ve Denizli aşığı insanlarındır. Bu büyük bir hatadır. Düşünülmeden yapılmış bir hata. Çünkü birçok işle uğraşıyoruz yeni sezon için, arada kaynamış. Kupayı mezarlığa götürüceğiz denilince verilmiş. Zaten cezaevine kimse müsaade etmezdi. Birlik beraberlik içinde devam edilmelidir. Bu konudan

dolayı özür diliyoruz. Kinle beslenilmesin. Bu olaylar büyümesin. Herkes, hep beraber olsun. Yeşil siyah çatının altında buluşulsun. Hep bir ağızdan destekleyelim” dedi. 57 Gençlik Taraftar Derneği liderleri Murat Akar ve Tanju Bayındır ise, “Geçtiğimiz günlerde herkesin bildiği üzere tribün liderlerimiz tarafından cezaevinin önüne şampiyonluk kupasını hiç bir art niyet olmadan götürmeleri ve fotoğraf çekinmeleri tepkilere sebep olmuştu.

Ve bu olayın tahrik sebebi olduğunu düşündüğümüz için geçmişte yaşanan olayların tekrar yaşanmaması, suçsuz, günahsız, olaylar ile alakaları olmayan insanların zarar görmemesi, herkesin ortak sevdası şanlı Denizlisporumuzun bir daha böyle üzücü hadiselerle adının anılmaması adına, yanlışımızın olduğu yerde; Denizli ve spor camiasından, Denizli kamuoyundan ve şanlı Denizlisporumza gönül vermiş renktaslarımızdan özür dileriz. Geçmişte yaşanan üzücü olayların önüne geçmek adına,bu olayların bir daha yaşanmaması,bizler için şampiyonluktan da gruplardan da önemli olduğunu hatırlatır,Saygılar sunanız” dediler.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz