REKLAM

HOROZ’DA ÖZDİLEK İMZA ATTI, HEDEFİ TEKRARLADI

kategorisinde, 12 Eki 2019 - 15:41 tarihinde yayınlandı
HOROZ’DA ÖZDİLEK İMZA ATTI, HEDEFİ TEKRARLADI
reklam
reklam

Denizlispor’un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek, tesislerde sezon sonuna kadar sözleşmeyi imzaladı. Özdilek ayağının tozuyla idmana da çıktı. İmza törenine; Başkan Ali Çetin, başkan yardımcısı Taner Atilla, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, asbaşkanlar Uğur Coşkun ve Mahmut Akarsu katıldı. Özdilek’in 5 yardımcısı olacak. Kaleci antrenörü Zafer Öğer, Yardımcı antrenörler Veysel Cihan ve Egemen Korkmaz, Atletik Performans antrenörleri Yusuf Köklü ve Dünyacan Çiçekverdi, teknik direktör Mehmet Özdilek’in ekibinin içinde yer aldı. İmza töreninde konuşan Başkan Ali Çetin, “Her iki tarafa da hayırlı olsun. Hocamız bugün göreve başladı. Biliyorsunuz bir hedefimiz var. Mehmet hocamız da bizden daha hırslı. Bundan sonra aynı hedefe doğru, elimizden ne gelirse, birlikte mücadele edeceğiz. Anlaşmamız 1 yıllık. Sezon sonunda tekrar karşılıklı görüşülüp uzatmalı şeklinde anlaşmamız var. Şehrimize de hayırlı olsun. Allah utandırmasın inşallah” dedi.

“ÇOK FAZLA KONUŞMADIK”

Denizlispor teknik direktörü Mehmet Özdilek ise, çok fazla konuşmadan anlaştıklarını kaydetti. Dün başkan ve yönetim kurulundaki arkadaşlarla birlikte İstanbul’da bir araya geldik. Çok fazla konuşmadık. Önemli olan bu enerjiyi iki tarafın da birbirinde yakalaması. Biz o enerjiyi yakaladık. 12 yıldır bu ligde teknik adamlık yapıyorum. Dolayısıyla bildiğim, tanıdığım bir takımın içine geldim. Geçmişte çalıştığım oyuncular var, çalışmak isteyip buluşamadığım oyuncular var. Dolayısıyla bulunduğu konum itibariyle doğru bir takıma geldiğime inanıyorum” diye konuştu.

“EKİBİM VE BEN HAZIRLIKLIYIZ”

Ligi değerlendiren Mehmet Özdilek bu sene Süper Lig’in dalgalı geçeceğini açıkladı. Özdilek, “Süreç uzun bir süreç, kolay bir süreç değil. Yıllar sonra lige gelmek sevindirici ama ligin oyuncusu olmak çok daha değerli. Başkanın büyük hedefleri var. Biz de ona destek vermeye çalışacağız ama bu ligde hiçbir şeyin kolay olmadığının altını kalın bir çizgi ile çizelim. Bu sene ligin biraz daha dalgalı geçeceğini düşünüyorum. Yukarıdaki takımlar ve alttaki takımlarla bu yürüyüşün uzun bir yürüyüş olduğunu düşünüyorum. Bir maç kazanıyorsunuz yukarıdaki ile kafa kafayasınız. Bir maç kaybederseniz alttakilerle kafa kafayasınız” dedi.

“DERSİME İYİ ÇALIŞTIM”

Özdilek şunları söyledi, “O barem çok kısa bir barem ama biz oyuncu grubuna inanan bir ekip olarak buraya geldik. Oyuncu grubuna inanıyorum. Daha iyi şeyler yapabileceğini biliyorum. Hazırlıklı geldim. Dersine iyi çalışan bir adamım. Dolayısıyla inanıyorum ki önümüzdeki günler daha sağlıklı bir şekilde geçecek. Milli maç arasındayız. İlk maçı evimizde iyi bir takıma karşı oynayacağız. Bu maçlar keyif maçıdır. Düşündüğümüzü arzu ettiğimiz skorla birleştirerek yüzümüzün akıyla çıkacağımızı düşünüyorum. Bugün itibariyle de çalışmalara başlayacağız. Biz de çalışmayı seven bir grubuz. İnanıyorum ki her iki tarafın pozitif enerjisi Denizliyi çok daha iyi yerlere getirecektir. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın.”

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz