reklam REKLAM

HOROZ’UN YILDIZLARINA SEVGİ SELİ

kategorisinde, 23 Nis 2019 - 08:16 tarihinde yayınlandı
HOROZ’UN YILDIZLARINA SEVGİ SELİ
reklam
reklam

Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu’nda üçüncü sınıflar arasındaki futbol turnuvasına katılan Denizlisporlu futbolcular öğrencilerin sevgi seli ile karşılaştı. Recep, Burak ve Alperen şampiyonluk sözü verdi.  Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında futbol turnuvası düzenledi. Okul bahçesi içindeki halı sahada gerçekleşen turnuvada üçüncü sınıflardan oluşan takımlar yer alıyor. Turnuvanın açılışı Denizlispor Sportif Direktörü Veli Acar,

futbolcular Recep Niyaz, Burak Çalık ve Alperen Babacan’ın katılımı ile gerçekleşti. 16 şubenin oluşturduğu takımların yer aldığı turnuva öncesinde yeşil siyahlı futbolcular öğrencilerle sohbet etti, tavsiyelerde bulundu.  Müsabakaların barış, sevgi ve centilmenlik içinde geçmesi gerektiğini söyleyen yeşil siyahlı futbolculardan Recep Niyaz, kazanmanın ve kaybetmenin çok önemli olmadığının altını çizdi.

Öğrencilerin mutlaka spor yapmaları gerektiğini söyleyen yeşil siyahlı futbolcular sevgi seli ile karşılandı. Öğrenciler, Denizlisporlu futbolculardan imza alırken Denizlispor’un sezon sonunda şampiyon olmasını istediklerini söyledi. Yeşil siyahlı futbolcular da Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu öğrencilerine şampiyonluk sözü verdi. Okul Müdürü Hasan Harktı tarafından ağırlanan yeşil siyahlı futbolcular okul yöneticileri ile de bir araya geldi.

Etkinliklerine gelerek renk kattığını söyleyen Okul Müdürü Harktı, “Başarılarınızı gururla takip ediyoruz. Sezon sonunda Denizlispor’un şampiyon olacağına inanıyoruz. Sizlere güveniyoruz. Buraya kadar gelerek öğrencilerimize örnek olduğunuz için teşekkür ederim” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz