reklam REKLAM

İMAMOĞLU’NUN ZAFERİ KUTLANDI…

kategorisinde, 24 Haz 2019 - 07:27 tarihinde yayınlandı
İMAMOĞLU’NUN ZAFERİ KUTLANDI…
reklam

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı tekrar kazanan CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun zaferi Denizli’de de coşkuyla kutlandı. Seçimin bitiminin ardından Delikliçınar’da toplanan CHP’li kurmaylar, partililer ve vatandaşlar, İmamoğlu’nun galibiyetini ellerinde CHP, Türk bayrakları ve konfetilerle kutladılar.

Kutlamalara Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve yüzlerce vatandaş katıldı. Alanda oyunlar oynayıp halay çeken CHP’liler aynı zamanda Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile de fotoğraf çekilebilmek için birbiriyle yarıştı. Bu zaferin değişimin habercisi olduğunu söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi İlçe örgütümüz tarafından

düzenlenen kutlama etkinliklerinde Denizlimiz hukuka, adalete, seçmenin iradesine bugün böyle sahip çıktı. Bugün 31 Mart günü başlayan büyük değişimin ayak seslerini daha güçlü hissettik. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere, her şeyin çok güzel olacağına dair umudunu yitirmeyen herkese sonsuz teşekkürler. Şimdi İstanbul için yeni ve aydınlık bir dönem başlıyor” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz