REKLAM

ŞAHİN TİN: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!

kategorisinde, 24 Tem 2019 - 16:14 tarihinde yayınlandı
ŞAHİN TİN: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!
reklam
reklam

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partisinin Merkezefendi ilçe yönetim kurulu toplantısında teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Şahin Tin; “Ülkemizin ali menfaatlerini hep birlikte koruyacağız. Daha çok çalışacağız. Şehrimizi ve ülkemizi daha müreffeh yarınlara inşallah başarıyla taşımaya devam edeceğiz” dedi AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partisinin Merkezefendi ilçe yönetim kurulu toplantısına katıldı. Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç’un da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Milletvekili Şahin Tin; “Hizmet rüzgârımızı kimsenin kesmesine fırsat vermeyeceğiz, müsaade etmeyeceğiz. Daha çok çalışacağız, hep birlikte kenetlenip daha sağlam adımlarla geleceğe doğru hızla ve başarıyla ilerleyeceğiz” dedi.

“ÖNEMLİ DÜZENLEMELERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 27. dönem 2. yasama yılının tamamlandığını belirten Milletvekili Şahin Tin, katıldığı toplantıda Gazi Meclis’te yaptıkları çalışmalar ve yasal düzenlemelere ilişkin de ayrıntılı bilgiler paylaştı. Şahin Tin; “27 Dönemin 2’nci yasama yılını tamamladık. Bu yasama yılında toplam 105 birleşim gerçekleştirdik. Gazi Meclisimizin genel kurulunda gerçekleştirdiğimiz oturumlarda bu yasama yılında 40 kanun teklifini yasalaştırdık. Ayrıca 13 uluslararası sözleşmenin görüşmelerini gerçekleştirerek kanunlaştırdık. Bilindiği gibi bu ikinci yasama yılı kapsamında bir yerel seçim sürecini de yaşadık. Yani kısacası yoğun bir dönemi geride bıraktık. Ayrıca İstanbul ve Honaz gibi bazı yerlerin seçimlerinin de yenilenmesi ile birlikte zaman zaman Genel Kurul çalışmalarımıza da ara vermek durumunda kaldık. Ancak tüm bunlara rağmen yine de vatandaşlarımızın beklentilerine ilaç olacak nitelikte önemli düzenlemeleri hayata geçirdik. Talepleri karşılayacak, sorunlara neşter vuracak kararlar aldık. Askerlik kanunu ile ekonomiye ve ticari akışa kolaylık sağlayacak bir takım düzenlemeler başta olmak üzere, maden kanunu, ceza muhakemesi kanunu, tapu kanunu gibi bazı düzenlemeleri de süratle hayata geçirdik” dedi.

“DEĞERLERİMİZİN ZENGİNLİĞİ HİÇ BİR ŞEYLE KIYAS EDİLEMEZ”

“Demokrasimizi daha da ileriye taşıyacak, ülkemizi zaman zaman içine sokulmak istenen girdaptan uzaklaştıracak her türlü adımı kararlılıkla atıyoruz” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Ülkemizin ve şehrimizin taleplerini çok iyi biliyoruz. Milletimizin yaşam standartlarını daha iyi noktalara taşıyacak hamleleri ve adımları kararlılıkla atıyoruz. Bizim zenginliğimiz millet olarak sadece ekonomik zenginlik değildir. Değerlerimizin zenginliği, milli ve manevi anlamdaki zenginliğimiz hiçbir şeyle kıyas edilemez. Her ne kadar dövizdeki dalgalanmalar son dönemde ciddi anlamda bizleri sekteye uğratma hamlesi olsa da biz olanca gücümüzle ve direncimizle bu tablo karşısında dirayetli durduk ve durmaya da devam ediyoruz. Hatırlarsanız bundan 17 yıl önce ülkemizin içinde bulunduğu buhranlar, zor zamanlar ve milletimize yakışmayan sıkıntılı evreler geride kaldı. Bugün artık refah seviyesi her geçen gün daha da yükselen bir Türkiye var. İnşallah önümüze konan tüm taşları zaman içeresinde kenara çekecek, oluşan sıkıntıları aşacak ve sorunların da üstesinden hep birlikte geleceğiz” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz