REKLAM

SARAYKÖY’DE İŞÇİYLE ESNAFLA TAKIMI KURDULAR!

kategorisinde, 04 Ara 2019 - 14:41 tarihinde yayınlandı
SARAYKÖY’DE İŞÇİYLE ESNAFLA TAKIMI KURDULAR!
reklam
reklam

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın destekleriyle Sarayköylü 12 basketbol sever bir araya geldi, Sarayköyspor Basketbol Takımı kuruldu. Mühendis, işçi, esnaf ve iş adamından oluşan takımın kaptanı Haldun Aydoğdu, tek hedeflerinin ilçeye basketbol sporunu yayarak gençlere takımı devretmek olduğunu söyledi. Sarayköy, basketbol sporu ile yeni bir ligde daha yerini aldı. Mühendis, işçi, esnaf ve iş adamından oluşan Sarayköyspor Basketbol Takımı kuruldu. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın destekleriyle Sarayköylü 12 basketbol sever bir araya geldi. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Denizli Büyük Erkekler kategorisinde mücadele eden Sarayköyspor Basketbol Takımı son olarak Hasan Güngör Spor Salonu’nda Servergazi Basketbol Takımı ile karşılaştı. Mücadelede takımı Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Durmuş Cansever yalnız bırakmadı. Siyah, kırmızı renkler adına basketbol dalında da mücadele edilmesinden mutluluk duyduğunu anlatan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati

Özbaş, “Sarayköyspor Basketbol Takımımızı iş adamı, mühendis, esnaf ve işlerinde başarılı olmuş birçok arkadaşımız oluşturuyor. Bu yoğun tempolarında spora ayırdıkları vakti Sarayköyspor’un başarısı için sahalara taşıyan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, kendilerine teşekkür ederim. Hentbol, folklör takımımızla ilçemizin adını birçok başarılara taşıdık.  İnşallah Sarayköyspor Basketbol Takımı da bu ligde adından bahsettirecek ve gelecek nesillere güzel örnek olacak. Sarayköy ilçesi basketbol ile daha bugün tanışmış değil. Yıllar önce hem Sarayköy Lisesi hem de Sarayköy Kız Meslek Lisesi olarak Denizli özelinde büyük başarılara imza atmış bir ilçemiz Sarayköy. Bugünde Büyük Erkekler Liginde arkadaşlarımız mücadele veriyorlar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki maçlarda bu salonu Sarayköyspor taraftarları ile doldurmayı ümit ediyorum” dedi.

TAKIM İŞÇİDEN VE ESNAFTAN KURULDU

Sarayköyspor Basketbol Takımını, Ziraat Mühendisi ve AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Gültekin Hakan Gültekin (42), Satış Pazarlama işi ile uğraşan Mehmet Kasap (33), Satış Temsilcisi Lütfi Genç (43), İşletme Müdürü Mustafa Çetinkaya (29), Satış Pazarlamacı Haldun Aydoğdu (43), İhracaat Temsilcisi Hüseyin Tanrıkulu (31), Satış Temsilcisi Tolga Tekinaslan (33), Satış Temsilcisi Yusuf Demir (33), İdari İşler Sorumlusu Mustafa Çağlar (45), Satış Temsilcisi Ali Verimli (45), Tekstil Satış Müdürü İbrahim Bayrakçı (43) oluşturuyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz