REKLAM

SUBAŞIOĞLU, PROJELERİNİ AÇIKLADI…

kategorisinde, 03 Mar 2019 - 09:57 tarihinde yayınlandı
SUBAŞIOĞLU, PROJELERİNİ AÇIKLADI…

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, 2019-2024 dönemi projelerini açıkladı. Subaşıoğlu’nun tanıttığı her proje salonda büyük alkış aldı. Subaşıoğlu, “2019-2024 dönemi Merkezefendi Belediyesi için, bizler için ustalık dönemi olacak. Biz de bu döneme yakışır projeler hazırladık. Yeni dönemde ilçemize kazandıracağımız bu projeler, marka değerimize değer katacak, Merkezefendi’nin prestijini daha da artıracak. Bunlar vaat değil, planlaması, bütçesi, insan kaynağı belirlenmiş, uygulanmaya hazır projelerdir” dedi. Merkezefendililerin büyük bir heyecanla beklediği proje tanıtım toplantısında Muhammet Subaşıoğlu rüzgârı esti. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, yeni dönem projelerini açıkladı. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen lansman toplantısına AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, Milliyetçi Hareket Partisi MKYK Üyesi Gülay Özcan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İlhami Çiçek, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, meclis üyesi adayları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

PROJELERİ TEK TEK ANLATTI

Protokol konuşmalarının ardından Merkezefendi’de 2019-2024 dönemi projelerini açıklamak üzere ‘Hizmet ve proje ustası’ Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu sahneye çıktı. Adına yapılmış yeni eserle sahne merdivenlerini adımlayan Subaşıoğlu’nun sahneye çıkmasıyla salonda büyük bir coşku yaşandı. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, coşkulu kalabalığa, “Merkezefendimizin geleceğine Cumhur İttifakı’ nın Merkezefendi ’ye damga vuracak yılların başlangıcına hoş geldiniz” diye seslendi. Subaşıoğlu, “2014 yılında Denizlimizin büyükşehir olması dolayısıyla merkezde kurulan iki ilçe belediyesinden birisi olarak bizler de yola çıktık. 2014 ve 2015 yıllarını Merkezefendimiz ile ilgili sağlam temeller atmakla ilgili büyük bir gayretin içerisinde olduk. Önce 2016 ve 2017 yıllarında 50 mahallemizin tamamında zenginleştirilmiş kütüphanelerden skate parklara, hobi bahçelerinden halı sahalara, yeni yollardan yeni standartlara, yeni parklardan yeni temalara kadar birçok projeye imza attık. Yıl 2018 olduğunda dedik ki, 2018 yılı vizyon projelerin açılış yılı olacak dedik, öyle de oldu. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu, Ornaz Vadisi, Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı, Merkezefendi Bel Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Bilimleri Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Engelsiz Yaşam Akademimizin açılışı gerçekleştirdik. Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Barbaros Kapalı Pazaryeri ve Merkez Kütüphanemizin açılışını da önümüzdeki günlerde yapacağız” dedi.

“TÜM PROJELERİMİZİ BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK, BİRLİKTE BAŞARDIK”

Türkiye’de en çok ve en çeşitli proje üreten belediye olduklarını belirten Başkan Subaşıoğlu, “Bu dönem sadece Denizlimizdeki belediyeler arasında değil, tüm Türkiye’de 900 ü aşkın belediye arasında hem en çok hem en çeşitli proje yapan belediye, Merkezefendi belediyesi olmuştur. Proje demek Merkezefendi demektir. Tabi ki bunu tüm milletvekillerimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, İl Başkanımızın, meclis üyelerimizin, muhtarlarımızın ve Cumhur İttifakımızın desteği ile gerçekleştirdik. Merkezefendi’de yaşayan 300 bin hemşerimizle birlikte oluşturmuş olduğumuz gönül ittifakı ile Merkezefendi Belediyesi olarak tüm projelerimizi birlikte gerçekleştirdik, birlikte başardık. Artık dün geride kaldı. Merkezefendi için bir dakika bir gün bir ay çok önemli. Bizler, sizlerden önümüzdeki 5 yıllık dönemle ilgili bir görev istiyoruz. 2014-2019 dönemi Merkezefendimiz için bir kuruluş ve çıraklık dönemiydi. 2019-2024 dönemi Merkezefendi Belediyesi için ustalık dönemi olacak” şeklinde konuştu.

İŞTE YENİ DÖNEM PROJELERİ

Konuşmasının ardından Subaşıoğlu, Merkezefendi Kültür Merkezi’ni dolduran hemşerilerine projelerini tek tek anlattı. İşte Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun yeni dönem projeleri…

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ

-İçerisinde kodlama ve algoritma eğitimleri, yazılım eğitimleri, robotik kodlamalar, ar-ge, eğitim kürsüleri, bilim laboratuvarları, akademik eğitimler vb. birçok opsiyon ve imkanı barındıracak olan Çocuk Üniversitesi iki kampüsten oluşacak.

HANIMELLER ÇARŞISI

-İçerisinde kadınların ürettiği tüm geleneksel ürünler satılacak. Kadınlara hem internet ortamında hem de sıcak satış imkanı sunulacak.

KAPALI SPOR SALONU

– Modern bir kapalı salon olacak. Salon sporları ile ilgili bütün branşların yapılabileceği tesis, aynı zamanda Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in karşılaşmalarını yapacağı basketbolun kalbinin attığı bir merkez olacak.

BASKETBOL GELİŞİM MERKEZİ

-Basketbol Gelişim Merkezi’nin içerisinde alt yapı eğitim merkezi olacak. Merkezefendi Basketbol ilçesi olacak. Hedef Merkezefendi sınırları içinde 3 Bin öğrenciye basketbol eğitimi vermek.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ

-Merkezefendi Gençlik Merkezi’nde Genç Ar-Ge, Genç Beyin, Genç Kafe, Genç Eğlence, Genç Toplantı, Genç Spor, Genç Kütüphane, Genç Kitap, Genç Etüt adlarıyla kulüp tarzı yapılanmalar oluşturulacak. Amaç, gençlerimizi geleceğe hazırlamak, her yönden donanımlı hale getirmek.

KADIN- AİLE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZLERİ

-Birçok mahallede yapılacak Kadın-Aile Sağlıklı Yaşam Merkezleri, hukuk danışmanlığı, aile danışmanlığı, sağlık danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra hanımlara spor ve sosyal aktiviteler alanında da ev sahipliği yapacak.

MİNİ FUAR ALANI

-Mini Fuar alanında esnafa stok ürünlerini eritebileceği, ürünlerini sergileyebileceği bir pazarlama platformu sunulacak. Tek şart Merkezefendili ve vergi levhası sahibi olmak.

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE MERKEZİ        

– Gençliği tehdit eden bir tehlike olan ve giderek yaygınlaşan madde bağımlılığı ve her türlü bağımlılıkla bu merkezde savaşılacak.

BİSİKLET DESTEK MERKEZİ VE BİSİKLET YOLLARI

-Merkez içerisinde ücretsiz bisiklet tamirhanesi olacak, bisiklet eğitimi verilecek. Ayrıca emanet bisiklet uygulaması da bu dönem proje kapsamında başlatılıyor.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DRAG PİSTİ

-Off-Road pisti ve Skate Park’tan sonra adrenalin tutkunları için bir de drag pisti yapılacak. Merkezefendi adrenalin sporlarının merkezi olacak.

ETÜT MERKEZLERİ

-Birçok mahallede okullardaki eğitimi destekleyici etüt merkezleri kurulacak.

SPOR EĞİTİM MERKEZLERİ

-İlki Selçukbey Mahallesi’nde yapılan, bünyesinde yürüyüş parkı, basketbol sahaları, futbol sahaları, voleybol sahaları bulunan spor eğitim merkezleri ilçe genelinde yaygınlaştırılacak.

TİYATRO OKULU

-Merkezefendi Kültür Merkezi, yapılış ruhuna uygun olarak sanatla ve sanatsal eğitimlerle donatılıyor. Bu kapsamda merkez bünyesinde tiyatro okulu açılacak.

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ KÜTÜPHANELER

-İlk 5 yılda 19 okula kazandırılan Zenginleştirilmiş Kütüphaneler, (Z Kütüphane) konsepti değiştirilerek ‘Zincir Kütüphane’ adıyla bütün mahallelere yayılacak.

KAPALI PAZARYERLERİ

-5 yılda yapılan 24 pazaryerine ilave olarak ihtiyaç önceliklerine göre bütün mahallelere yeni pazaryerleri kazandırılacak.

TEMİZ ÇEVRE, SAĞLIKLI GELECEK

-Atık toplama ve geri kazanım konusunda modern sistemler oluşturulacak, Merkezefendi daha temiz olacak.

ENGELLİ DOSTU MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ

– Engelsiz Yaşam Akademisi ile engelli bireylere verdiği önemi ortaya koyan Merkezefendi Belediyesi, yeni dönemde engellilerin sosyalleşme ve spor alanındaki ihtiyaçlarına göre projeler hayata geçirecek.

YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR

-‘Yeni yollar yeni standartlar’ sloganıyla Merkezefendi’deki yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmaları yeni dönemde de devam edecek.

YENİ PARKLAR, YENİ TEMALAR

-Ornaz Vadisi ile yeşil alan konusunda rüştünü ispatlayan Merkezefendi Belediyesi, yeni dönemde de farklı temalarla ilçeye yeni parklar kazandıracak.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ HİZMET BİNASI

-Merkezefendi Belediyesi yeni dönemde ilçe halkına daha iyi hizmet verebilmek için bir kamu kurumu binasından daha fazla özelliklere sahip modern bir hizmet binası inşa edecek.

MERKEZEFENDİ’DE YENİ DÖNEMDE DEVAM EDECEK PROJELER

‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk Gezisi, Arabadan İniyoruz Bisiklete Biniyoruz, Yüzme Öğreniyoruz Birlikte Eğleniyoruz, 3 Bin Öğrenciye Öğrenim Yardımı, Obezite ile Mücadele ve Bahar Yürüyüşü, Taziye Çadırı Hizmeti, Okula Merhaba, Hoş geldin Bebek, Öykü Çocukları, Okul Başkanları Meclisi, Karneni Getir Topunu Götür, Haydi Gençler İstanbul’a, Off-Road Yarışları…’

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ CUMHUR İTTİFAKİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu proje tanıtımından sonra Merkezefendi Belediyesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtıldı. Meclis üyesi adayları şu şekilde; Ebru Leman Kalkan, Ali Değirmenci, Gökhan Akbulut, Tercan Türkmen, Yavuz Aki, Hasan Kılıç, Fırat Dağdeviren, Feride Kabadayılar, Ayhan Mazıoğlu, Mert Koç, İshak Baysal, Yakup Öğütcen, Osman Tahracı, Hasan Kurşuncu, Mukaddes Sezer, Ali Faik İşmar, Bahtiyar Mat, Hilal Kahraman, Halis Gezen, Fatih Aydemir, Mehmet Salih Niyaz, Naciye Çorum Kara, Osman Koç, Süheyla Bozdağ, Ali İhsan Koçlu, Hüseyin Aktürk, Hasan Hüseyin Çakmak, Gürcan Çakır, Ayşe Çevik, Süleyman Uluer, Mehmet Tekelioğlu, Esma Akbaş, Yunus Akyol… Kontenjan Adaylar ise Yusuf Görgüç, Süleyman Karakuş, Şevki Demir ve Halil Hilmi Bozca.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
merkezefendi
Yorum Yaz
istanbul escort canlı sohbet hattı esenyurt escort canlı sohbet hattı canlı sohbet hattı canlı sohbet hattı