TARAFTARDAN MUHTEŞEM GECE

Çınar Horoz Gençlik Taraftar Grubu ve Denizlisporlu Taraftarlar Platformu ‘Moral ve Dayanışma Gecesi’ düzenledi. Rota Restorant’ta düzenlenen geceye Denizlispor Başkanı Ali Çetin, başkan yardımcısı Engin Şahin, Kaan Şanlıkan, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, Taraftardan Sorumlu yönetici Ramazan Erbil, Uğur Coşkun, eski yöneticiler Yasin Özpek ve Muhammet Kaya’nın yanı sıra birçok taraftar ve davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Denizlisporlu Taraftarlar Platformu Başkanı Bilhan Yılmaz, şampiyonluğa gidilen bu yolda herkesin birlik ve beraberlik içinde olmasını istedi. Denizlispor Başkanı Ali Çetin ise, “Her an beraber ve yan yanayız. Sloganımız o sene bu sene. Gelecek sene daha iyi olacak. Bu sene şampiyon olacağız” dedi.

Gecenin düzenlenmesinde büyük emeği olan Çınar Horoz Gençlik Taraftar Grubu Başkanı Okan Karcı ve Hasan İnce ise, asıl kutlamayı şampiyonluk gecesi yapacaklarını dile getirdiler. Fasıl ekibi eşliğinde sazlı sözlü eğlenen davetliler, gecede Ümraniyespor maçı öncesi stres de attı. Yönetim için meşaleler yakan taraftarlar daha sonra anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirdi.